Корзина
135 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Скидка 2% на весь ассортимент товаров!Просмотреть товары

Какие бывают повреждения в цилиндpо-поpшневой группе

Какие бывают повреждения в цилиндpо-поpшневой группе
У даній статті ви дізнаєтеся які бувають пошкодження в циліндро поршневої групи

29.03.19

Якість циліндро-поршневої групи має більше значення для роботи двигуна. Всі дані деталі повинні бути міцними і надійними, щоб забезпечувати злагоджену роботу механізму. Але з часом вони можуть піддаватися деформації і різних ушкоджень. Їх типи та причини можна розглянути нижче. У свою чергу пошкодження можуть виникати як у гільз, так поршнів.

Пошкодження гільзи циліндра

  З плином часу може виникати деформація циліндра. Це відбувається по ряду причин. Серед них нерівномірна і неналежна затягування головки блоку, поверхня блоку знаходиться в неналежному стані, пошкоджується або знаходиться в брудному стані різьблення кріплення головки блоку. Також дана зміна може виникнути, якщо з'явилися відкладення в системі охолодження, неякісно проведена посадка бурту гільзи. При сухих гільзах може бути занадто слабка посадка, або теж шкідлива надмірно туга.

  Нерідко виникає відрив бурту гільзи циліндра. Найчастіше причина в тому, що неякісно оброблено посадочне місце гільзи в блоці, а також не виконана дотримання приписів порядку і моменту затягування. Використання прокладки неточною товщини теж може викликати даний дефект.

  Якщо виникла кавітація - то швидше за все не дотримані зазор поршня / циліндр (наприклад, при установці б / у поршня). Неналежним чином посаджена гільза в блоці. Якщо відбувається зниження тиску в системі охолодження, або ж відбувається неналежну якість охолоджуючої рідини.

пошкодження поршня

  На поршні найчастіше виникає ерозія. Якщо ерозія з'явилася на днище поршня дизельного двигуна, то швидше за все несправна форсунка, або нагнітальний клапан в паливному насосі високого тиску.

  Якщо ерозія на днище і жаровій поясі бензинового двигуна, то найімовірніше якість палива не відповідає ступеню стиснення двигуна, масло в камера згоряння або дизельне паливо в бензині. Ще може бути занадто висока температура впускного повітря і загальний перегрів. Негерметично випускні клапани теж спричиняють ерозії.

  Ще одна поширена пошкодження - прихват від перегріву на голівці поршня. Дана деформація виникає при експлуатації необкатаного двигуна з високими навантаженнями, підвищеною температурою в камері згоряння через несправність системи харчування, а також несправності системи охолодження.

  Тріщини на днище і навколо камери згоряння в поршні викликані несправністю системи харчування, дефектом форкамери, перегрівом двигуна, несправністю моторного гальма.

  Руйнування перемичок між канавками поршневих кілець у дизельного двигуна виникають через несправну форсунки, низькою компресії в циліндрі, дефекту форкамери.

   Сухий прихват на спідниці з'являється при відсутності масла в двигуні або несправною системою мастила. Також масло може недостатньо забризкує через малого зазору в шатунних вкладишах.

  Задираки на бічній поверхні поршня близько бобишек з'являються через перевантаження двигуна без попереднього прогріву, деформації циліндра при перегріванні двигуна. Ще причина може полягати в недостатньому зазорі між пальцем і бобишкою поршня.

   Задираки на поршні з одного боку - можливо вийшли з ладу термостат або водяний насос, або виникли забруднення в порожнині охолодження в блоці, в результаті чого виникає місцевий перегрів і припинення охолодження. В результаті утворюються повітряні і парові пробки.

Другие статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380977111107
  +380663444496
 • Контактное лицо:
  Дмитрий Алексеевич
 • Адрес:
  Александра Невского 121, Мелитополь, Запорожская область, Украина
 • Email:
  optima-prom@i.ua
Карта